Przeprowadzki krajowe i międzynarodowe

Przewozimy antyki, dokumenty, kasy pancerne, sprzęt elektroniczny. Bezpieczna organizacja przeprowadzki – posiadamy opakowania tekturowe, folie pęcherzykową i inne materiały niezbędne przy przeprowadzce.

Perfekcyjny sprzęt, najwybitniejsi specjaliści oraz najwyższa technologia przeprowadzek w naszej firmie sprawia, iż przy porównaniu firm przeprowadzających w naszym kraju, konkurencja nie ma najmniejszych szans na przeprowadzki.

To co wyróżnia nas na rynku transportu, to duży prestiż wynikający z fachowości i nieskazitelnej jakości naszych przeprowadzek.

Oferowane transport firm są naszą specjalnością. Posiadamy przystosowane do przeprowadzek meblowozy i pracowników z dużym doświadczeniem, którzy zdemontują meble, zabezpieczą pecety i sprzęt biurowy, a następnie zwinnie załadują na samochód, jaki jest celowo zabezpieczony, by uniknąć ewentualnych stłuczeń i zniszczeń.

Transport biura musi odbyć się tak, aby jak najmniej przeszkodzić w powszednim funkcjonowaniu. Podczas przeprowadzki bierzemy pełną odpowiedzialność na powierzone nam własność i sprzęt biurowy.