Jedzenie na święta

Na chwilę przed świątecznym sezonem, kiedy starasz się,  zdrowe jedzenie może być trudne, ale nie bójcie się – jest wiele odchudzających pomysłów, które przedstawiają świąteczne przepisy w całkiem innym świetle. Wpis został zainspirowany ostatnim artykułem na blogu ekoDieta poruszający temat odchudzanie a święta – bardzo go polecam. Poniżej moje refleksje.

Zaktualizuj swoją salaterki
Udostępnianie sałatek, wypełnionych pysznymi składnikami bez sinusów (np. jajka na miękko, rozdrobnione warzywa, owoce, marynowane warzywa, smażone makaron z miodem-warzywa, ryż dziki), to najlepszy sposób, aby wypełnić swój szwedzki stół. Podawać z sosem na stronie i możesz zapisać swój chudy z dietetyczny wersją.

Odchudzające chipsy
Spójrzmy prawdzie w oczy-chamstwa w pojedynkę nie może partia zrobić, i będzie w końcu zanurzyć się w czajnik chipsy w najbliższym czasie! Tak więc, oto odpowiedź: Oczyść ziemniaki, połowę, a następnie z pomocą w kształcie litery y овощечистки drobno pokroić ziemniaki. Wyłożyć na talerz, обрызганную olejem roślinnym. Spryskaj ponownie, a następnie umieścić w kuchence mikrofalowej na trzy minuty. Jeśli nie złoty, gotować ponownie w ciągu minuty za jednym razem. Ostudzić na papierze do pieczenia solą i pieprzem. Będą złamania podczas chłodzenia.

Na obiad
Trzeba jeszcze wyżywić rodzinę, gdy nie uczestniczysz w imprezach, więc trzymaj się kurtki i zup i rzucać chleb, gdzie jest to możliwe. Zupy-to jeszcze jeden prosty wariant, który można zrobić z wyprzedzeniem.

Mięsna uczta
Chude indyka, pieczone szynki i nawet ta wyjęta wieprzowina mogą być podawane bez winy na odchudzanie na świecie. Nikt nie będzie wiedział, że trzymasz ich Cena w ryzach – i oni też będą go kochać smak

Wędzony łosoś
Ciesz się sezonowym wędzonym łososiem w tych wspaniałych bułkach z rakiety i twarogu lub połączyć łososia z krewetki i рублеными jajkami na twardo w lekko jogurt, skórkę z cytryny i укропной stacji benzynowej, łyżka dzieci szklanki sałaty-латука. Oni by zrobili pyszne kanapki z okazji Nowego roku też!